Propojujeme
světy sportu,
filmu a televize

Obohacujeme sportovní a filmové fanoušky o nové zážitky. Kdekoli a kdykoli.

Jak bojujeme
na hřišti

Moderní technologie a naše vášeň pro sport a filmy nám umožňují přenést sportovní zážitky a televizní zábavu až k vám domů, do kanceláře nebo kamkoli právě cestujete. Naším cílem je, abyste si mohli užít jakékoliv utkání nebo film v perfektní kvalitě, bez ohledu na místo, čas nebo zařízení.

Vycházíme z principů, které Livesport dovedly na pozici světové jedničky v oblasti rychlého sportovního zpravodajství.

Flash TV

Pracujeme na novém produktu, který fanouškům nabídne kombinaci toho nejlepšího ze sportovního servisu Livesportu a online televizního vysílání.

Věříme, že dokážeme přinést maximální sportovní zážitek, ať už budete fandit z domu, kanceláře nebo na cestách. Po vítězném konci utkání budete moci s rodinou nebo přáteli usednout k vašemu oblíbenému filmu nebo pořadu.

Livesport

Livesport je se svou aplikací světovou jedničkou v poskytování rychlého sportovního zpravodajství. Když pak v aplikaci kliknete u zápasu na ikonku Play, spouštíte video stream, za kterým stojí právě náš tým.

Vyvinuli jsme a dále rozvíjíme celou on-demand streamingovou službu poskytující video obsah celé rodině aplikací Livesport. Podílíme se tak na tom, aby Livesport nabízel sportovním fanouškům stále lepší obsah.

Kinobox

“Kinobox, Kinobox, Kiinoobox” legendární znělka dnes již kultovního TV pořadu ze světa filmu vstoupila do našich životů poprvé už před téměř 30 lety. Dnes pod stejným názvem funguje velká filmová online databáze plná článků, recenzí a žebříčků.

Nedávno jsme v Livesportu vzali Kinobox pod svá křídla a máme v plánu vrátit jeho názvu původní lesk. Pracujeme na tom, aby se tahle legenda stala tím hlavním místem, kam bude směřovat nejedno srdce filmového fanouška.

Najdi si své
místo v sestavě

Nenašel jsi v naší sestavě volnou pozici, která by odpovídala tvému talentu? Nevadí, prosadit se u nás může každý, kdo se toho nebojí. Chce to jen jít tomu štěstíčku trochu naproti.