Archiv přenosů

Prohlédněte si archiv přenosů, které jsme realizovali.
Po 25.06   10:00

Pardubice

Rosol - Torebko, finále, 2. set
Ne 17.06   14:30

Bohemia Trophy 2018

Finále Bohemia Trophy 2018
IBK Dalen
Technology Florbal MB
St 13.06   19:00

Bohemia Trophy 2018

Hala Sparta, Podvinný Mlýn
ACEMA Sparta Praha
IBK Dalen
Út 17.04   20:30

VARTA futsal liga

5. rozhodující zápas semifinálové série
SK Interobal Plzeň
AC Sparta Praha
Út 10.04   18:30

Tipsport Superliga

Pátý zápas semifinálové série.
Stav série 1:3
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
1. SC TEMPISH Vítkovice
So 07.04   19:00

VARTA futsal liga

3. zápas semifinálové série
FK ERA-PACK Chrudim
Gardenline Litoměřice
Čt 05.04   20:30

VARTA futsal liga

2. zápas semifinálové série
AC Sparta Praha
SK Interobal Plzeň
Ne 01.04   15:00

Tipsport Superliga

2. semifinálový zápas
Technology Florbal MB
ACEMA Sparta Praha
Ne 01.04   18:00

VARTA futsal liga

2. zápas semifinálové série
Gardenline Litoměřice
FK ERA-PACK Chrudim
Po 26.03   20:30

VARTA futsal liga

Rozhodující pátý zápas čtvrtfinálové série.
SK Interobal Plzeň
Svarog FC Teplice
St 21.03   19:00

VARTA futsal liga

3. zápas série, stav 2:0
AC Sparta Praha
SK Slavia Praha
Út 20.03   20:30

VARTA futsal liga

2. utkání série, stav 0:1
Svarog FC Teplice
SK Interobal Plzeň
Po 19.03   18:30

VARTA futsal liga

Druhý zápas série, stav 0:1
FC Nejzbach Vysoké Mýto
Gardenline Litoměřice
Ne 18.03   17:00

WSM liga

4. zápas semifinálové série
HC Slavia Praha
HC ENERGIE Karlovy Vary
Ne 18.03   17:00

Tipsport Superliga

4. zápas semifinálové série
ACEMA Sparta Praha
FbŠ Bohemians Praha
So 17.03   14:00

Tipsport Superliga

3. zápas semifinálové série
Sokol Pardubice
Technology Florbal MB
So 17.03   14:30

WSM liga

3. zápas semifinálové série
HC Slavia Praha
HC ENERGIE Karlovy Vary
So 17.03   17:00

Tipsport Superliga

3. zápas semifinálové série
ACEMA Sparta Praha
FbŠ Bohemians Praha
Ne 11.03   16:00

Tipsport Superliga

2. zápas čtvrtfinálové série
Technology Florbal MB
Sokol Pardubice
So 10.03   16:30

Tipsport Superliga

1. zápas čtvrtfinálové série
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Hu-Fa Panthers Otrokovice
So 10.03   19:00

Tipsport Superliga

1. zápas čtvrtfinálové série
Technology Florbal MB
Sokol Pardubice
St 28.02   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
HC ZUBR Přerov
Út 27.02   18:00

WSM liga

První zápas play off.
HC Slavia Praha
HC ZUBR Přerov
St 21.02   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
HC Stadion Litoměřice
St 14.02   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
HC Rytíři Kladno
St 07.02   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
Slovan Ústí nad Labem
St 31.01   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
VHK ROBE Vsetín
So 27.01   15:00

WSM liga

HC Slavia Praha
SK Kadaň
Čt 25.01   11:00

Zimní Tipsport liga

Zápas o 3. místo Zimní Tipsport ligy
FC Hradec Králové
MFK Frýdek-Místek
Čt 25.01   13:30

Zimní Tipsport liga

Finále Zimní Tipsport ligy 2018
Bohemians Praha 1905
FC Zbrojovka Brno
St 24.01   11:00

Zimní Tipsport liga

1. Zápas semifinále Zimní Tipsport ligy
Bohemians Praha 1905
FC Hradec Králové
St 24.01   13:30

Zimní Tipsport liga

2. Zápas semifinále zimní Tipsport ligy
FC Zbrojovka Brno
MFK Frýdek-Místek
Út 23.01   18:00

Tipsport Superliga

Dohrávka 5. kola
Hala Králův Dvůr
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
So 20.01   15:00

WSM liga

HC Slavia Praha
ČEZ Motor České Budějovice
So 13.01   15:00

WSM liga

HC Slavia Praha
HC Benátky nad Jizerou
So 06.01   15:00

WSM liga

HC Slavia Praha
HC ZUBR Přerov
Pá 05.01   20:30

1. FUTSAL liga

Gardenline Litoměřice
AC Sparta Praha
Pá 29.12   08:00

TTSTAR 2017

27. turnaj 2. ročníku
FInále ročníku 2017
Pá 29.12   17:00

WSM liga

HC Slavia Praha
HC ENERGIE Karlovy Vary
Čt 28.12   08:00

TTSTAR 2017

27. turnaj 2. ročníku
Finále ročníku 2017
Pá 22.12   17:00

WSM liga

HC Slavia Praha
HS Třebíč
Ne 17.12   17:00

WSM liga

HC Slavia Praha
HC Frýdek-Místek
Pá 15.12   20:00

1. FUTSAL liga

FC Nejzbach Vysoké Mýto
SK Slavia Praha
St 13.12   10:00

Tipsport Superliga

Hala Podvinný mlýn
FbŠ Bohemians Praha
Technology Florbal MB
St 06.12   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
LHK Jestřábi Prostějov
Ne 03.12   19:00

Přátelské utkání

Přátelské mezistátní utkání reprezentací futsalu.
Hala Lokomotiva Plzeň
Czech Republic
Germany
So 02.12   19:00

Tipsport Superliga

Technology Florbal MB
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Ne 26.11   17:00

WSM liga

HC Slavia Praha
HC AZ Havířov
Pá 24.11   20:00

1. FUTSAL liga

FK ERA-PACK Chrudim
Gardenline Litoměřice
St 22.11   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
HC Stadion Litoměřice
So 18.11   15:00

WSM liga

HC Slavia Praha
HC Rytíři Kladno
Pá 10.11   20:00

1. FUTSAL liga

FC Nejzbach Vysoké Mýto
Gardenline Litoměřice
So 04.11   15:00

WSM liga

HC Slavia Praha
Slovan Ústí nad Labem
Po 30.10   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
VHK ROBE Vsetín
St 25.10   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
SK Kadaň
St 18.10   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
ČEZ Motor České Budějovice
St 18.10   19:30

U-21

Přátelské utkání futsalových reprezentací U-21
Hala Mladá Boleslav
Česká republika
Rusko
So 14.10   17:30

WSM liga

HC Slavia Praha
HC Benátky nad Jizerou
Po 09.10   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
HC ZUBR Přerov
Pá 06.10   20:00

1. FUTSAL liga

FC Nejzbach Vysoké Mýto
Svarog FC Teplice
St 04.10   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
HC ENERGIE Karlovy Vary
Ne 01.10   20:00

1. FUTSAL liga

AC Sparta Praha
Gardenline Litoměřice
Pá 29.09   20:00

1. FUTSAL liga

FK ERA-PACK Chrudim
FC Nejzbach Vysoké Mýto
Pá 29.09   20:00

1. FUTSAL liga

SK Interobal Plzeň
AC Gamaspol Jeseník
St 27.09   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
HS Třebíč
So 23.09   17:30

WSM liga

HC Slavia Praha
HC Frýdek-Místek
Ne 17.09   12:30

Extraliga žen

OPEN AIR 2017, ženy
FbŠ Bohemians Praha
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Ne 17.09   15:00

Tipsport Superliga

OPEN AIR 2017
Štvanice
FbŠ Bohemians Praha
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
So 16.09   17:30

WSM liga

HC Slavia Praha
LHK Jestřábi Prostějov
Pá 15.09   20:30

1. FUTSAL liga

Futsalové derby pražských "S".
AC Sparta Praha
SK Slavia Praha
Út 12.09   18:30

Baráž kvalifikace ME

První zápas baráže o ME ve futsale.
Hala Chomutov
Czech Republic
Serbia
So 09.09   17:30

WSM liga

1. kolo WSM ligy
HC Slavia Praha
HC AZ Havířov
Pá 08.09   20:00

1. FUTSAL liga

SK Interobal Plzeň
Gardenline Litoměřice
Pá 01.09   20:30

Futsalová liga

Gardenline Litoměřice
Svarog FC Teplice
So 22.07   13:00

Futures Brno

Futures Brno
Finále dvouhry mužů
Ne 02.07   12:00

Bohemia Trophy 2017

Zápas o 3. místo
Hala Mladá Boleslav
ACEMA Sparta Praha
IBK Dalen
Ne 02.07   14:30

Bohemia Trophy 2017

Finále turnaje
Hala Mladá Boleslav
Technology Florbal MB
AIK Innebandy
So 01.07   17:00

Bohemia Trophy 2017

Semifinále 1
Hala Mladá Boleslav
Technology Florbal MB
ACEMA Sparta Praha
So 01.07   19:15

Bohemia Trophy 2017

Semifinále 2
Hala Mladá Boleslav
AIK Innebandy
IBK Dalen
Pá 30.06   19:15

Bohemia Trophy 2017

Skupina B, Mladá Boleslav
IBK Dalen
Unihockey Tigers Langnau
Čt 29.06   19:15

Bohemia Trophy 2017

Skupina B, Mladá Boleslav
Technology Florbal MB
Unihockey Tigers Langnau
St 28.06   19:15

Bohemia Trophy 2017

Skupina B, Mladá Boleslav
Technology Florbal MB
IBK Dalen
So 10.06   10:15

ČFL

FK Slavoj Vyšehrad
FK Loko Vltavín
So 13.05   16:00

Chance futsalová liga

Čtvrtý zápas semifinálové série.
Stav série 2:1
SK Slavia Praha
FC Benago Zruč nad Sázavou
Pá 12.05   08:00

TTSTAR 2017

10. turnaj, 2. ročníku
Pá 12.05   20:00

Chance futsalová liga

Třetí zápas semifinálové série.
Stav série 2:0
FK ERA-PACK Chrudim
AC Sparta Praha
St 10.05   20:30

Chance futsalová liga

Třetí zápas semifinálové série.
Stav série 0:2
FC Benago Zruč nad Sázavou
SK Slavia Praha
Út 09.05   20:00

Chance futsalová liga

Druhé utkání semifinálové série.
Stav série 0:1
AC Sparta Praha
FK ERA-PACK Chrudim
Ne 07.05   13:00

Chance futsalová liga

Druhý zápas semifinálové série.
Stav série 1:0
SK Slavia Praha
FC Benago Zruč nad Sázavou
Pá 05.05   20:00

Chance futsalová liga

První zápas semifinálové série.
FK ERA-PACK Chrudim
AC Sparta Praha
Pá 05.05   20:30

Chance futsalová liga

První zápas semifinálové série.
FC Benago Zruč nad Sázavou
SK Slavia Praha
St 03.05   20:00

Chance futsalová liga

Pátý rozhodující zápas čtvrtfinálové série.
Hala Chemik Lovosice
Gardenline Litoměřice
AC Sparta Praha
Pá 28.04   20:00

Chance futsalová liga

Třetí zápas čtvrtfinálové série
Gardenline Litoměřice
AC Sparta Praha
Út 25.04   20:00

Chance futsalová liga

Druhý zápas čtvrtfinálové série
AC Sparta Praha
Gardenline Litoměřice
Po 24.04   20:00

Chance futsalová liga

Třetí zápas čtvrtfinálové série
SK Interobal Plzeň
SK Slavia Praha
Čt 20.04   20:00

Chance futsalová liga

Druhý zápas čtvrtfinálové série
SK Slavia Praha
SK Interobal Plzeň
Út 18.04   20:30

Chance futsalová liga

Druhý zápas čtvrtfinálove série
Rádio Krokodýl Helas Brno
FC Benago Zruč nad Sázavou
Po 17.04   19:00

Chance futsalová liga

První zápas čtvrtfinálové série
SK Interobal Plzeň
SK Slavia Praha
Pá 14.04   20:30

Chance futsalová liga

První zápas čtvrtfinálové série
FC Benago Zruč nad Sázavou
Rádio Krokodýl Helas Brno
So 08.04   17:00

Tipsport Superliga

Hala Dubina
1. SC TEMPISH Vítkovice
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
St 05.04   18:30

Tipsport Superliga

Aréna Sparta Podvinný mlýn
Tatran Teka Střešovice
Technology Florbal MB
Po 03.04   18:30

Tipsport Superliga

Aréna Sparta Podvinný mlýn
Tatran Teka Střešovice
Technology Florbal MB
Ne 19.03   14:00

Tipsport Superliga

Hala Podvinný mlýn
FbŠ Bohemians Praha
Tatran Teka Střešovice
Ne 19.03   17:45

Tipsport Superliga

2. zápas série Play Down
ACEMA Sparta Praha
Kanonýři Kladno
So 18.03   14:00

Tipsport Superliga

Hala Podvinný mlýn
FbŠ Bohemians Praha
Tatran Teka Střešovice
So 18.03   17:30

WSM liga

Čtvrtý zápas semifinálové série.
HC Slavia Praha
ČEZ Motor České Budějovice
So 18.03   18:00

Tipsport Superliga

1. zápas série Play Down
ACEMA Sparta Praha
Kanonýři Kladno
Pá 17.03   18:00

WSM liga

Třetí zápas semifinálové série. Stav série 1:1
HC Slavia Praha
ČEZ Motor České Budějovice
Ne 12.03   17:00

Tipsport Superliga

Druhý zápas čtvrtfinálové série.
1. SC TEMPISH Vítkovice
itelligence Bulldogs Brno
So 11.03   18:00

Tipsport Superliga

První zápas čtvrtfinálové série
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Hu-Fa Panthers Otrokovice
So 11.03   19:00

Tipsport Superliga

První zápas čtvrtfinálové série.
Technology Florbal MB
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Po 27.02   18:00

WSM liga

2. zápas play off
Stav série 1:0
HC Slavia Praha
HS Třebíč
Ne 26.02   17:00

Tipsport Superliga

Výjezdní utkání Jindřichův Hradec
Tatran Teka Střešovice
Hu-Fa Panthers Otrokovice
Ne 26.02   17:30

WSM liga

1. zápas play off
HC Slavia Praha
HS Třebíč
Po 13.02   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
LHK Jestřábi Prostějov
Čt 09.02   19:00

Mezistátní přátelské utkání

SH Ústí nad Labem
Česká republika
Rumunsko
 
St 08.02   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
Slovan Ústí nad Labem
St 08.02   18:00

Mezistátní přátelské utkání

SH Chomutov
Česká republika
Rumunsko
 
St 01.02   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
SK Kadaň
Ne 29.01   11:00

Zimní Tipsport liga

Zápas o 3. místo, Mladá Boleslav
Bohemians Praha 1905
FK Poprad
So 28.01   11:00

Zimní Tipsport liga

Semifinále A, Mladá Boleslav
Bohemians Praha 1905
FK Mladá Boleslav
So 28.01   15:00

WSM liga

HC Slavia Praha
HS Třebíč
So 28.01   17:00

Tipsport Superliga

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Technology Florbal MB
Čt 26.01   12:45

Zimní Tipsport liga

Skupina D, Frýdek Místek
Podbeskidzie Bielsko Biala
MFK Frýdek-Místek
So 21.01   15:00

WSM liga

HC Slavia Praha
HC Rytíři Kladno
Pá 20.01   13:00

Zimní Tipsport liga

Skupina D, Frýdek-Místek
FK Poprad
Podbeskidzie Bielsko Biala
Ne 15.01   11:00

Zimní Tipsport liga

Skupina B, Mladá Boleslav
FK Mladá Boleslav
FC Slovan Liberec
So 14.01   15:00

WSM liga

HC Slavia Praha
HC Benátky nad Jizerou
Ne 08.01   18:00

Tipsport Superliga

Výjezdní utkání Plzeň, hala Lokomotiva
Tatran Teka Střešovice
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
St 04.01   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
HC ZUBR Přerov
Pá 30.12   08:00

TTSTAR 2016

Finálový turnaj 1. ročníku.
Čt 29.12   08:00

TTSTAR 2016

Finálový turnaj 1. ročníku.
St 28.12   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
HC Frýdek-Místek
Út 20.12   10:00

Tipsport Superliga

Hala Podvinný mlýn
FbŠ Bohemians Praha
Technology Florbal MB
St 14.12   18:00

WSM liga

SH Eden
HC Slavia Praha
HC Most
St 07.12   18:00

WSM liga

SH Eden
HC Slavia Praha
HC Dukla Jihlava
Po 05.12   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
HC Stadion Litoměřice
St 30.11   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
HC AZ Havířov
St 23.11   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
ČEZ Motor České Budějovice
Út 22.11   16:45

Tipsport Superliga

Dohrávka 4. kola
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Tatran Teka Střešovice
Ne 20.11   18:00

Tipsport Superliga

Výjezdní zápas, hala Hodonín
itelligence Bulldogs Brno
Hu-Fa Panthers Otrokovice
So 19.11   15:00

WSM liga

HC Slavia Praha
LHK Jestřábi Prostějov
So 19.11   17:00

Tipsport Superliga

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
1. SC TEMPISH Vítkovice
Po 14.11   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
Slovan Ústí nad Labem
St 09.11   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
SK Kadaň
St 09.11   19:00

Tipsport Superliga

Hala Podvinný mlýn
ACEMA Sparta Praha
Tatran Teka Střešovice
St 02.11   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
HS Třebíč
Pá 28.10   20:00

Tipsport Superliga

itelligence Bulldogs Brno
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Út 25.10   19:30

Tipsport Superliga

Opakované utkání 1. kola
FbŠ Bohemians Praha
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
So 15.10   19:00

Tipsport Superliga

Technology Florbal MB
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Pá 07.10   20:30

Chance futsalová liga

Produkce domácího týmu
FC Benago Zruč nad Sázavou
FC Tango Hodonín
 
Čt 06.10   18:00

WSM liga

SH Eden, Praha
HC Slavia Praha
HC ZUBR Přerov
So 01.10   17:30

WSM liga

SH Eden, Praha
HC Slavia Praha
HC Frýdek-Místek
St 28.09   18:00

Tipsport Superliga

1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Po 26.09   18:00

WSM liga

9. kolo WSM ligy ledního hokeje
HC Slavia Praha
HC Most
So 24.09   19:30

Tipsport Superliga

Výjezdní utkání MSH Jičín
Technology Florbal MB
Sokol Pardubice
St 21.09   18:00

WSM liga

7. kolo WSM ligy ledního hokeje
HC Slavia Praha
HC Dukla Jihlava
So 17.09   15:00

Tipsport Superliga

CEVRO INSTITUTE OPEN AIR 2016
FbŠ Bohemians Praha
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
So 17.09   17:30

WSM liga

5. kolo WSM ligy ledního hokeje
HC Slavia Praha
HC Stadion Litoměřice
Po 12.09   18:00

WSM liga

3. kolo WSM ligy ledního hokeje
HC Slavia Praha
HC AZ Havířov
Pá 09.09   20:00

Chance futsalová liga

1. kolo Chance futsalové ligy
Rádio Krokodýl Helas Brno
SK Interobal Plzeň
Pá 09.09   20:00

Chance futsalová liga

1. kolo nového ročníku Chance futsalové ligy z haly v Edenu.
SK Slavia Praha
Mados Hradec Králové
Čt 08.09   08:00

TTSTAR 2016

16. turnaj 1. ročníku
 
St 07.09   18:00

WSM liga

1. kolo WSM ligy ledního hokeje
HC Slavia Praha
ČEZ Motor České Budějovice
 
Čt 18.08   08:00

TTSTAR 2016

14. turnaj 1. ročníku
 
Ne 07.08   13:00

Tennis Arena Cup

Finále tenisového turnaje žen s dotací 25.000 USD, Plzeň.
So 06.08   12:00

Tennis Arena Cup

Semifinále tenisového turnaje žen s dotací 25.000 USD, Plzeň.
Pá 05.08   12:00

Tennis Arena Cup

Čtvrtfinále tenisového turnaje žen s dotací 25.000 USD, Plzeň.
Čt 04.08   10:30

Tennis Arena Cup

Tenisový turnaj s dotací 25.000 USD, Plzeň.
St 03.08   10:30

Tennis Arena Cup

Tenisový turnaj žen s dotací 25.000 USD, Plzeň.
Út 02.08   10:00

Tennis Arena Cup

Tenisový turnaj žen s dotací 25.000 USD, Plzeň.
Ne 17.07   13:00

ITS Cup 2016

Tenisový ITF turnaj žen v Olomouci s dotací USD50.000,-.
Finále dvouhry žen
So 16.07   12:00

ITS Cup 2016

Tenisový ITF turnaj žen v Olomouci s dotací USD50.000,-
Semifinále dvouhry žen
Pá 15.07   11:00

ITS Cup 2016

Tenisový ITF turnaj žen v Olomouci s dotací USD50.000,-
Čt 14.07   11:00

ITS Cup 2016

Tenisový ITF turnaj žen v Olomouci s dotací USD50.000,-
St 13.07   11:00

ITS Cup 2016

Tenisový ITF turnaj žen v Olomouci s dotací USD50.000,-
Út 12.07   10:00

ITS Cup 2016

Tenisový ITF turnaj žen v Olomouci s dotací USD50.000,-
So 02.07   13:00

Rieter Open 2016

2. ročník turnaje ITF Future s dotací USD25.000,-
finále dvouhry mužů
Pá 01.07   11:00

Rieter Open 2016

2. ročník turnaje ITF Future s dotací USD25.000,-
semifinále
Čt 30.06   10:30

Rieter Open 2016

2. ročník turnaje ITF Future s dotací USD25.000,-
čtvrtfinále
St 29.06   10:00

Rieter Open 2016

2. ročník turnaje ITF Future s dotací USD25.000,-
2. kolo
Út 28.06   10:00

Rieter Open 2016

2. ročník turnaje ITF Future s dotací USD25.000,-
1. kolo
Po 27.06   10:00

Rieter Open 2016

2. ročník turnaje ITF Future s dotací USD25.000,-
1. kolo
Pá 27.05   20:05

Chance futsalová liga

2. zápas finálové série play off
FC Benago Zruč nad Sázavou
FK ERA-PACK Chrudim
Út 17.05   17:00

Chance futsalová liga

1. zápas finálové série play off
FK ERA-PACK Chrudim
FC Benago Zruč nad Sázavou
Pá 13.05   20:30

Chance futsalová liga

3. zápas semifinálové série play off
FC Benago Zruč nad Sázavou
SK Slavia Praha
Čt 12.05   19:00

Chance futsalová liga

3. zápas semifinálové série play off
FK ERA-PACK Chrudim
FC Nejzbach Vysoké Mýto
Út 10.05   19:00

Chance futsalová liga

2. zápas semifinálové série play off
FC Nejzbach Vysoké Mýto
FK ERA-PACK Chrudim
Út 10.05   20:00

Chance futsalová liga

2. zápas semifinálové série play off
SK Slavia Praha
FC Benago Zruč nad Sázavou
Pá 06.05   20:30

Chance futsalová liga

1. zápas semifinálové série play off
FC Benago Zruč nad Sázavou
SK Slavia Praha
Pá 29.04   20:00

Chance futsalová liga

5. rozhodující utkání čtvrtfinálové série play off
FC Nejzbach Vysoké Mýto
AC Sparta Praha
Út 26.04   20:00

Chance futsalová liga

4. zápas čtvrtfinálové série
AC Sparta Praha
FC Nejzbach Vysoké Mýto
Po 25.04   20:00

Chance futsalová liga

3. utkání čtvrtfinálové série play off.
SK Slavia Praha
SK Interobal Plzeň
Pá 22.04   20:00

Chance futsalová liga

2. utkání čtvrtfinálové série play off.
SK Interobal Plzeň
SK Slavia Praha
Pá 22.04   20:30

Chance futsalová liga

3. zápas série play off. Zápas plně v produkci domácího týmu.
FC Benago Zruč nad Sázavou
FC Rádio Krokodýl Brno
St 20.04   19:00

Chance futsalová liga

2. utkání čtvrtfinálové série play off.
FC Rádio Krokodýl Brno
FC Benago Zruč nad Sázavou
Út 19.04   20:00

Chance futsalová liga

2. utkání čtvrtfinálové série play off.
AC Sparta Praha
FC Nejzbach Vysoké Mýto
Pá 15.04   20:30

Chance futsalová liga

1. zápas série play off. Zápas plně v produkci domácího týmu.
FC Benago Zruč nad Sázavou
FC Rádio Krokodýl Brno
Pá 15.04   20:45

Chance futsalová liga

1. utkání čtvrtfinálové série play off.
SK Slavia Praha
SK Interobal Plzeň
Út 12.04   11:00

TK KF FAČR

Tisková konference k zahájení PLAY OFF futsalové ligy.
Pá 08.04   19:00

Tipsport Superliga

6. utkání semifinálové série
1. SC TEMPISH Vítkovice
Technology Florbal MB
So 02.04   17:00

Tipsport Superliga

3. utkání semifinálové série
itelligence Bulldogs Brno
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
So 02.04   17:00

Tipsport Superliga

3. utkání semifinálové série
1. SC TEMPISH Vítkovice
Technology Florbal MB
Pá 01.04   20:00

Chance futsalová liga

22. kolo nejvyšší futsalové soutěže
FC Benago Zruč nad Sázavou
FC Tango Brno
 
Pá 01.04   20:00

Chance futsalová liga

22. kolo nejvyšší soutěže
FC Nejzbach Vysoké Mýto
AC Sparta Praha