Stream archive

5. rozhodující zápas semifinálové série
Út 17.04   20:30

VARTA futsal liga

5. rozhodující zápas semifinálové série
SK Interobal Plzeň
AC Sparta Praha
11. turnaj 3.ročníku
Čt 12.04   08:00

TTSTAR 2018

11. turnaj 3.ročníku
Pátý zápas semifinálové série.
Stav série 1:3
Út 10.04   18:30

Tipsport Superliga

Pátý zápas semifinálové série.
Stav série 1:3
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
1. SC TEMPISH Vítkovice
3. zápas semifinálové série
So 07.04   19:00

VARTA futsal liga

3. zápas semifinálové série
FK ERA-PACK Chrudim
Gardenline Litoměřice
10. turnaj 3. ročníku
Pá 06.04   08:00

TTSTAR 2018

10. turnaj 3. ročníku
10. turnaj 3. ročníku
Čt 05.04   08:00

TTSTAR 2018

10. turnaj 3. ročníku
2. zápas semifinálové série
Čt 05.04   20:30

VARTA futsal liga

2. zápas semifinálové série
AC Sparta Praha
SK Interobal Plzeň
2. semifinálový zápas
Ne 01.04   15:00

Tipsport Superliga

2. semifinálový zápas
Technology Florbal MB
ACEMA Sparta Praha
2. zápas semifinálové série
Ne 01.04   18:00

VARTA futsal liga

2. zápas semifinálové série
Gardenline Litoměřice
FK ERA-PACK Chrudim
9. turnaj 3. ročníku
Pá 30.03   08:00

TTSTAR 2018

9. turnaj 3. ročníku
9. turnaj 3. ročníku
Čt 29.03   08:00

TTSTAR 2018

9. turnaj 3. ročníku
Rozhodující pátý zápas čtvrtfinálové série.
Po 26.03   20:30

VARTA futsal liga

Rozhodující pátý zápas čtvrtfinálové série.
SK Interobal Plzeň
Svarog FC Teplice
8. turnaj 3. ročníku
Pá 23.03   08:00

TTSTAR 2018

8. turnaj 3. ročníku
8. turnaj 3. ročníku
Čt 22.03   08:00

TTSTAR 2018

8. turnaj 3. ročníku
3. zápas série, stav 2:0
St 21.03   19:00

VARTA futsal liga

3. zápas série, stav 2:0
AC Sparta Praha
SK Slavia Praha
2. utkání série, stav 0:1
Út 20.03   20:30

VARTA futsal liga

2. utkání série, stav 0:1
Svarog FC Teplice
SK Interobal Plzeň
Druhý zápas série, stav 0:1
Po 19.03   18:30

VARTA futsal liga

Druhý zápas série, stav 0:1
FC Nejzbach Vysoké Mýto
Gardenline Litoměřice
4. zápas semifinálové série
Ne 18.03   17:00

WSM liga

4. zápas semifinálové série
HC Slavia Praha
HC ENERGIE Karlovy Vary
4. zápas semifinálové série
Ne 18.03   17:00

Tipsport Superliga

4. zápas semifinálové série
ACEMA Sparta Praha
FbŠ Bohemians Praha
3. zápas semifinálové série
So 17.03   14:00

Tipsport Superliga

3. zápas semifinálové série
Sokol Pardubice
Technology Florbal MB
3. zápas semifinálové série
So 17.03   14:30

WSM liga

3. zápas semifinálové série
HC Slavia Praha
HC ENERGIE Karlovy Vary
3. zápas semifinálové série
So 17.03   17:00

Tipsport Superliga

3. zápas semifinálové série
ACEMA Sparta Praha
FbŠ Bohemians Praha
7. turnaj 3. ročníku
Pá 16.03   08:00

TTSTAR 2018

7. turnaj 3. ročníku
7. turnaj 3. ročníku
Čt 15.03   08:00

TTSTAR 2018

7. turnaj 3. ročníku
2. zápas čtvrtfinálové série
Ne 11.03   16:00

Tipsport Superliga

2. zápas čtvrtfinálové série
Technology Florbal MB
Sokol Pardubice
1. zápas čtvrtfinálové série
So 10.03   16:30

Tipsport Superliga

1. zápas čtvrtfinálové série
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Hu-Fa Panthers Otrokovice
1. zápas čtvrtfinálové série
So 10.03   19:00

Tipsport Superliga

1. zápas čtvrtfinálové série
Technology Florbal MB
Sokol Pardubice
6. turnaj 3. ročníku
Pá 09.03   08:00

TTSTAR 2018

6. turnaj 3. ročníku
6. turnaj 3. ročníku
Čt 08.03   08:00

TTSTAR 2018

6. turnaj 3. ročníku
5. turnaj 3. ročníku
Čt 01.03   08:00

TTSTAR 2018

5. turnaj 3. ročníku
St 28.02   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
HC ZUBR Přerov
První zápas play off.
Út 27.02   18:00

WSM liga

První zápas play off.
HC Slavia Praha
HC ZUBR Přerov
St 21.02   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
HC Stadion Litoměřice
4. turnaj 3. ročníku
Pá 16.02   08:00

TTSTAR 2018

4. turnaj 3. ročníku
4. turnaj 3. ročníku
Čt 15.02   08:00

TTSTAR 2018

4. turnaj 3. ročníku
St 14.02   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
HC Rytíři Kladno
3. turnaj 3. ročníku
Pá 09.02   08:00

TTSTAR 2018

3. turnaj 3. ročníku
3. turnaj 3. ročníku
Čt 08.02   08:00

TTSTAR 2018

3. turnaj 3. ročníku
St 07.02   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
Slovan Ústí nad Labem
St 31.01   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
VHK ROBE Vsetín
So 27.01   15:00

WSM liga

HC Slavia Praha
SK Kadaň
Zápas o 3. místo Zimní Tipsport ligy
Čt 25.01   11:00

Zimní Tipsport liga

Zápas o 3. místo Zimní Tipsport ligy
FC Hradec Králové
MFK Frýdek-Místek
Finále Zimní Tipsport ligy 2018
Čt 25.01   13:30

Zimní Tipsport liga

Finále Zimní Tipsport ligy 2018
Bohemians Praha 1905
FC Zbrojovka Brno
1. Zápas semifinále Zimní Tipsport ligy
St 24.01   11:00

Zimní Tipsport liga

1. Zápas semifinále Zimní Tipsport ligy
Bohemians Praha 1905
FC Hradec Králové
2. Zápas semifinále zimní Tipsport ligy
St 24.01   13:30

Zimní Tipsport liga

2. Zápas semifinále zimní Tipsport ligy
FC Zbrojovka Brno
MFK Frýdek-Místek
Dohrávka 5. kola
Hala Králův Dvůr
Út 23.01   18:00

Tipsport Superliga

Dohrávka 5. kola
Hala Králův Dvůr
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
So 20.01   15:00

WSM liga

HC Slavia Praha
ČEZ Motor České Budějovice
So 13.01   15:00

WSM liga

HC Slavia Praha
HC Benátky nad Jizerou
1. turnaj 3. ročníku
Pá 12.01   08:00

TTSTAR 2018

1. turnaj 3. ročníku
1. turnaj 3. ročníku
Čt 11.01   08:00

TTSTAR 2018

1. turnaj 3. ročníku
So 06.01   15:00

WSM liga

HC Slavia Praha
HC ZUBR Přerov
Pá 05.01   20:30

1. FUTSAL liga

Gardenline Litoměřice
AC Sparta Praha
27. turnaj 2. ročníku
FInále ročníku 2017
Pá 29.12   08:00

TTSTAR 2017

27. turnaj 2. ročníku
FInále ročníku 2017
Pá 29.12   17:00

WSM liga

HC Slavia Praha
HC ENERGIE Karlovy Vary
27. turnaj 2. ročníku
Finále ročníku 2017
Čt 28.12   08:00

TTSTAR 2017

27. turnaj 2. ročníku
Finále ročníku 2017
26. turnaj 2. ročníku
Pá 22.12   08:00

TTSTAR 2017

26. turnaj 2. ročníku
Pá 22.12   17:00

WSM liga

HC Slavia Praha
HS Třebíč
26. turnaj 2. ročníku
Čt 21.12   08:00

TTSTAR 2017

26. turnaj 2. ročníku
ČF Poháru České pojišťovny
St 20.12   18:30

Pohár České pojišťovny

ČF Poháru České pojišťovny
ACEMA Sparta Praha
Tatran Teka Střešovice
ČF Poháru České pojišťovny
St 20.12   19:30

Pohár České pojišťovny

ČF Poháru České pojišťovny
Technology Florbal MB
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Ne 17.12   17:00

WSM liga

HC Slavia Praha
HC Frýdek-Místek
Pá 15.12   20:00

1. FUTSAL liga

FC Nejzbach Vysoké Mýto
SK Slavia Praha
Hala Podvinný mlýn
St 13.12   10:00

Tipsport Superliga

Hala Podvinný mlýn
FbŠ Bohemians Praha
Technology Florbal MB
25. turnaj 2. ročníku
Pá 08.12   08:00

TTSTAR 2017

25. turnaj 2. ročníku
25. turnaj 2. ročníku
Čt 07.12   08:00

TTSTAR 2017

25. turnaj 2. ročníku
St 06.12   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
LHK Jestřábi Prostějov
Přátelské mezistátní utkání reprezentací futsalu.
Hala Lokomotiva Plzeň
Ne 03.12   19:00

Přátelské utkání

Přátelské mezistátní utkání reprezentací futsalu.
Hala Lokomotiva Plzeň
Czech Republic
Germany
So 02.12   19:00

Tipsport Superliga

Technology Florbal MB
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
24. turnaj 2. ročníku
Pá 01.12   08:00

TTSTAR 2017

24. turnaj 2. ročníku
24. turnaj 2. ročníku
Čt 30.11   08:00

TTSTAR 2017

24. turnaj 2. ročníku
Ne 26.11   17:00

WSM liga

HC Slavia Praha
HC AZ Havířov
23. turnaj 2. ročníku
Pá 24.11   08:00

TTSTAR 2017

23. turnaj 2. ročníku
Pá 24.11   20:00

1. FUTSAL liga

FK ERA-PACK Chrudim
Gardenline Litoměřice
23. turnaj 2. ročníku
Čt 23.11   08:00

TTSTAR 2017

23. turnaj 2. ročníku
St 22.11   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
HC Stadion Litoměřice
So 18.11   15:00

WSM liga

HC Slavia Praha
HC Rytíři Kladno
HMS Karlovy Vary
So 11.11   17:00

Tipsport Superliga

HMS Karlovy Vary
ACEMA Sparta Praha
Florbal Ústí
22. turnaj 2. ročníku
Pá 10.11   08:00

TTSTAR 2017

22. turnaj 2. ročníku
Pá 10.11   20:00

1. FUTSAL liga

FC Nejzbach Vysoké Mýto
Gardenline Litoměřice
22. turnaj 2. ročníku
Čt 09.11   08:00

TTSTAR 2017

22. turnaj 2. ročníku
So 04.11   15:00

WSM liga

HC Slavia Praha
Slovan Ústí nad Labem
Po 30.10   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
VHK ROBE Vsetín
St 25.10   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
SK Kadaň
21. turnaj 2. ročníku
Pá 20.10   08:00

TTSTAR 2017

21. turnaj 2. ročníku
21. turnaj 2. ročníku
Čt 19.10   08:00

TTSTAR 2017

21. turnaj 2. ročníku
St 18.10   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
ČEZ Motor České Budějovice
Přátelské utkání futsalových reprezentací U-21
Hala Mladá Boleslav
St 18.10   19:30

U-21

Přátelské utkání futsalových reprezentací U-21
Hala Mladá Boleslav
Česká republika
Rusko
SH Teplice
Ne 15.10   16:00

Tipsport Superliga

SH Teplice
Technology Florbal MB
Florbal Ústí
So 14.10   17:30

WSM liga

HC Slavia Praha
HC Benátky nad Jizerou
Po 09.10   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
HC ZUBR Přerov
20. turnaj 2. ročníku
Pá 06.10   08:00

TTSTAR 2017

20. turnaj 2. ročníku
Pá 06.10   20:00

1. FUTSAL liga

FC Nejzbach Vysoké Mýto
Svarog FC Teplice
20. turnaj 2.ročníku
Čt 05.10   08:00

TTSTAR 2017

20. turnaj 2.ročníku
St 04.10   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
HC ENERGIE Karlovy Vary
Ne 01.10   20:00

1. FUTSAL liga

AC Sparta Praha
Gardenline Litoměřice
Pá 29.09   20:00

1. FUTSAL liga

FK ERA-PACK Chrudim
FC Nejzbach Vysoké Mýto
Pá 29.09   20:00

1. FUTSAL liga

SK Interobal Plzeň
AC Gamaspol Jeseník
St 27.09   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
HS Třebíč
So 23.09   17:30

WSM liga

HC Slavia Praha
HC Frýdek-Místek
OPEN AIR 2017, ženy
Ne 17.09   12:30

Extraliga žen

OPEN AIR 2017, ženy
FbŠ Bohemians Praha
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
OPEN AIR 2017
Štvanice
Ne 17.09   15:00

Tipsport Superliga

OPEN AIR 2017
Štvanice
FbŠ Bohemians Praha
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
So 16.09   17:30

WSM liga

HC Slavia Praha
LHK Jestřábi Prostějov
19. turnaj 2. ročníku
Pá 15.09   08:00

TTSTAR 2017

19. turnaj 2. ročníku
Futsalové derby pražských "S".
Pá 15.09   20:30

1. FUTSAL liga

Futsalové derby pražských "S".
AC Sparta Praha
SK Slavia Praha
19. turnaj 2. ročníku
Čt 14.09   08:00

TTSTAR 2017

19. turnaj 2. ročníku
První zápas baráže o ME ve futsale.
Hala Chomutov
Út 12.09   18:30

Baráž kvalifikace ME

První zápas baráže o ME ve futsale.
Hala Chomutov
Czech Republic
Serbia
1. kolo WSM ligy
So 09.09   17:30

WSM liga

1. kolo WSM ligy
HC Slavia Praha
HC AZ Havířov
Hala Mladá Boleslav
So 09.09   19:00

Přátelské utkání

Hala Mladá Boleslav
Česká republika
Slovensko
18. turnaj 2. ročníku
Pá 08.09   08:00

TTSTAR 2017

18. turnaj 2. ročníku
Hala Mladá Boleslav
Pá 08.09   17:00

Přátelské utkání

Hala Mladá Boleslav
Česká republika
Slovensko
Pá 08.09   20:00

1. FUTSAL liga

SK Interobal Plzeň
Gardenline Litoměřice
18. turnaj 2. ročníku
Čt 07.09   08:00

TTSTAR 2017

18. turnaj 2. ročníku
17. turnaj 2. ročníku
Pá 01.09   08:00

TTSTAR 2017

17. turnaj 2. ročníku
Pá 01.09   20:30

Futsalová liga

Gardenline Litoměřice
Svarog FC Teplice
17. turnaj 2. ročníku
Čt 31.08   08:00

TTSTAR 2017

17. turnaj 2. ročníku
16. turnaj 2. ročníku
Pá 18.08   08:00

TTSTAR 2017

16. turnaj 2. ročníku
16. turnaj 2. ročníku
Čt 17.08   08:00

TTSTAR 2017

16. turnaj 2. ročníku
15. turnaj 2. ročníku
Pá 11.08   08:00

TTSTAR 2017

15. turnaj 2. ročníku
15. turnaj 2. ročníku
Čt 10.08   08:00

TTSTAR 2017

15. turnaj 2. ročníku
14. turnaj 2. ročníku
Pá 04.08   08:00

TTSTAR 2017

14. turnaj 2. ročníku
14, turnaj 2. ročníku
Čt 03.08   08:00

TTSTAR 2017

14, turnaj 2. ročníku
Futures Brno
Finále dvouhry mužů
So 22.07   13:00

Futures Brno

Futures Brno
Finále dvouhry mužů
Future F5 Pardubice, 10/7 až 15/7
FINÁLE
So 15.07   13:00

Future F5 Pardubice

Future F5 Pardubice, 10/7 až 15/7
FINÁLE
Zápas o 3. místo
Hala Mladá Boleslav
Ne 02.07   12:00

Bohemia Trophy 2017

Zápas o 3. místo
Hala Mladá Boleslav
ACEMA Sparta Praha
IBK Dalen
Finále turnaje
Hala Mladá Boleslav
Ne 02.07   14:30

Bohemia Trophy 2017

Finále turnaje
Hala Mladá Boleslav
Technology Florbal MB
AIK Innebandy
Semifinále 1
Hala Mladá Boleslav
So 01.07   17:00

Bohemia Trophy 2017

Semifinále 1
Hala Mladá Boleslav
Technology Florbal MB
ACEMA Sparta Praha
Semifinále 2
Hala Mladá Boleslav
So 01.07   19:15

Bohemia Trophy 2017

Semifinále 2
Hala Mladá Boleslav
AIK Innebandy
IBK Dalen
13. turnaj 2. ročníku
Pá 30.06   08:00

TTSTAR 2017

13. turnaj 2. ročníku
Skupina B, Mladá Boleslav
Pá 30.06   19:15

Bohemia Trophy 2017

Skupina B, Mladá Boleslav
IBK Dalen
Tigers Langnau
13. turnaj 2. ročníku
Čt 29.06   08:00

TTSTAR 2017

13. turnaj 2. ročníku
Skupina A, Praha
Čt 29.06   18:30

Bohemia Trophy 2017

Skupina A, Praha
ACEMA Sparta Praha
AIK Innebandy
Skupina B, Mladá Boleslav
Čt 29.06   19:15

Bohemia Trophy 2017

Skupina B, Mladá Boleslav
Technology Florbal MB
Tigers Langnau
Skupina B, Mladá Boleslav
St 28.06   19:15

Bohemia Trophy 2017

Skupina B, Mladá Boleslav
Technology Florbal MB
IBK Dalen
So 10.06   10:15

ČFL

FK Slavoj Vyšehrad
FK Loko Vltavín
11. turnaj 2. ročníku
Pá 19.05   08:00

TTSTAR 2017

11. turnaj 2. ročníku
11. turnaj 2. ročníku
Čt 18.05   08:00

TTSTAR 2017

11. turnaj 2. ročníku
Čtvrtý zápas semifinálové série.
Stav série 2:1
So 13.05   16:00

Chance futsalová liga

Čtvrtý zápas semifinálové série.
Stav série 2:1
SK Slavia Praha
FC Benago Zruč nad Sázavou
10. turnaj, 2. ročníku
Pá 12.05   08:00

TTSTAR 2017

10. turnaj, 2. ročníku
Třetí zápas semifinálové série.
Stav série 2:0
Pá 12.05   20:00

Chance futsalová liga

Třetí zápas semifinálové série.
Stav série 2:0
FK ERA-PACK Chrudim
AC Sparta Praha
Třetí zápas semifinálové série.
Stav série 0:2
St 10.05   20:30

Chance futsalová liga

Třetí zápas semifinálové série.
Stav série 0:2
FC Benago Zruč nad Sázavou
SK Slavia Praha
Druhé utkání semifinálové série.
Stav série 0:1
Út 09.05   20:00

Chance futsalová liga

Druhé utkání semifinálové série.
Stav série 0:1
AC Sparta Praha
FK ERA-PACK Chrudim
Druhý zápas semifinálové série.
Stav série 1:0
Ne 07.05   13:00

Chance futsalová liga

Druhý zápas semifinálové série.
Stav série 1:0
SK Slavia Praha
FC Benago Zruč nad Sázavou
První zápas semifinálové série.
Pá 05.05   20:00

Chance futsalová liga

První zápas semifinálové série.
FK ERA-PACK Chrudim
AC Sparta Praha
První zápas semifinálové série.
Pá 05.05   20:30

Chance futsalová liga

První zápas semifinálové série.
FC Benago Zruč nad Sázavou
SK Slavia Praha
Pátý rozhodující zápas čtvrtfinálové série.
Hala Chemik Lovosice
St 03.05   20:00

Chance futsalová liga

Pátý rozhodující zápas čtvrtfinálové série.
Hala Chemik Lovosice
Gardenline Litoměřice
AC Sparta Praha
Třetí zápas čtvrtfinálové série
Pá 28.04   20:00

Chance futsalová liga

Třetí zápas čtvrtfinálové série
Gardenline Litoměřice
AC Sparta Praha
Druhý zápas čtvrtfinálové série
Út 25.04   20:00

Chance futsalová liga

Druhý zápas čtvrtfinálové série
AC Sparta Praha
Gardenline Litoměřice
Třetí zápas čtvrtfinálové série
Po 24.04   20:00

Chance futsalová liga

Třetí zápas čtvrtfinálové série
SK Interobal Plzeň
SK Slavia Praha
Druhý zápas čtvrtfinálové série
Čt 20.04   20:00

Chance futsalová liga

Druhý zápas čtvrtfinálové série
SK Slavia Praha
SK Interobal Plzeň
Druhý zápas čtvrtfinálove série
Út 18.04   20:30

Chance futsalová liga

Druhý zápas čtvrtfinálove série
Rádio Krokodýl Helas Brno
FC Benago Zruč nad Sázavou
První zápas čtvrtfinálové série
Po 17.04   19:00

Chance futsalová liga

První zápas čtvrtfinálové série
SK Interobal Plzeň
SK Slavia Praha
9. turnaj 2. ročníku
Pá 14.04   08:00

TTSTAR 2017

9. turnaj 2. ročníku
První zápas čtvrtfinálové série
Pá 14.04   20:30

Chance futsalová liga

První zápas čtvrtfinálové série
FC Benago Zruč nad Sázavou
Rádio Krokodýl Helas Brno
9. turnaj 2. ročníku
Čt 13.04   08:00

TTSTAR 2017

9. turnaj 2. ročníku
Hala Dubina
So 08.04   17:00

Tipsport Superliga

Hala Dubina
1. SC TEMPISH Vítkovice
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
8. turnaj 2. ročníku
Pá 07.04   08:00

TTSTAR 2017

8. turnaj 2. ročníku
8. turnaj 2. ročníku
Čt 06.04   08:00

TTSTAR 2017

8. turnaj 2. ročníku
Aréna Sparta Podvinný mlýn
St 05.04   18:30

Tipsport Superliga

Aréna Sparta Podvinný mlýn
Tatran Teka Střešovice
Technology Florbal MB
Aréna Sparta Podvinný mlýn
Po 03.04   18:30

Tipsport Superliga

Aréna Sparta Podvinný mlýn
Tatran Teka Střešovice
Technology Florbal MB
7. turnaj 2. ročníku
Pá 31.03   08:00

TTSTAR 2017

7. turnaj 2. ročníku
7. turnaj 2. ročníku
Čt 30.03   08:00

TTSTAR 2017

7. turnaj 2. ročníku
6. turnaj 2. ročníku
Pá 24.03   08:00

TTSTAR 2017

6. turnaj 2. ročníku
6. turnaj 2. ročníku
Čt 23.03   08:00

TTSTAR 2017

6. turnaj 2. ročníku
Hala Podvinný mlýn
Ne 19.03   14:00

Tipsport Superliga

Hala Podvinný mlýn
FbŠ Bohemians Praha
Tatran Teka Střešovice
2. zápas série Play Down
Ne 19.03   17:45

Tipsport Superliga

2. zápas série Play Down
ACEMA Sparta Praha
Kanonýři Kladno
Hala Podvinný mlýn
So 18.03   14:00

Tipsport Superliga

Hala Podvinný mlýn
FbŠ Bohemians Praha
Tatran Teka Střešovice
Čtvrtý zápas semifinálové série.
So 18.03   17:30

WSM liga

Čtvrtý zápas semifinálové série.
HC Slavia Praha
ČEZ Motor České Budějovice
1. zápas série Play Down
So 18.03   18:00

Tipsport Superliga

1. zápas série Play Down
ACEMA Sparta Praha
Kanonýři Kladno
Třetí zápas semifinálové série. Stav série 1:1
Pá 17.03   18:00

WSM liga

Třetí zápas semifinálové série. Stav série 1:1
HC Slavia Praha
ČEZ Motor České Budějovice
5. turnaj 2. ročníku
Čt 16.03   08:00

TTSTAR 2017

5. turnaj 2. ročníku
Druhý zápas čtvrtfinálové série.
Ne 12.03   17:00

Tipsport Superliga

Druhý zápas čtvrtfinálové série.
1. SC TEMPISH Vítkovice
itelligence Bulldogs Brno
První zápas čtvrtfinálové série
So 11.03   18:00

Tipsport Superliga

První zápas čtvrtfinálové série
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Hu-Fa Panthers Otrokovice
První zápas čtvrtfinálové série.
So 11.03   19:00

Tipsport Superliga

První zápas čtvrtfinálové série.
Technology Florbal MB
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
4. turnaj 2. ročníku
Pá 10.03   08:00

TTSTAR 2017

4. turnaj 2. ročníku
4. turnaj 2. ročníku
Čt 09.03   08:00

TTSTAR 2017

4. turnaj 2. ročníku
2. zápas play off
Stav série 1:0
Po 27.02   18:00

WSM liga

2. zápas play off
Stav série 1:0
HC Slavia Praha
HS Třebíč
Výjezdní utkání Jindřichův Hradec
Ne 26.02   17:00

Tipsport Superliga

Výjezdní utkání Jindřichův Hradec
Tatran Teka Střešovice
Hu-Fa Panthers Otrokovice
1. zápas play off
Ne 26.02   17:30

WSM liga

1. zápas play off
HC Slavia Praha
HS Třebíč
Po 13.02   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
LHK Jestřábi Prostějov
3. turnaj, 2. ročníku
Pá 10.02   08:00

TTSTAR 2017

3. turnaj, 2. ročníku
3. turnaj, 2. ročníku
Čt 09.02   08:00

TTSTAR 2017

3. turnaj, 2. ročníku
SH Ústí nad Labem
Čt 09.02   19:00

Mezistátní přátelské utkání

SH Ústí nad Labem
Česká republika
Rumunsko
 
St 08.02   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
Slovan Ústí nad Labem
SH Chomutov
St 08.02   18:00

Mezistátní přátelské utkání

SH Chomutov
Česká republika
Rumunsko
 
2. turnaj, 2. ročníku
Pá 03.02   08:00

TTSTAR 2017

2. turnaj, 2. ročníku
2. turnaj, 2. ročníku
Čt 02.02   08:00

TTSTAR 2017

2. turnaj, 2. ročníku
St 01.02   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
SK Kadaň
Zápas o 3. místo, Mladá Boleslav
Ne 29.01   11:00

Zimní Tipsport liga

Zápas o 3. místo, Mladá Boleslav
Bohemians Praha 1905
FK Poprad
Finále, Mladá Boleslav
Ne 29.01   13:30

Zimní Tipsport liga

Finále, Mladá Boleslav
FK Mladá Boleslav
FK Pardubice
Semifinále A, Mladá Boleslav
So 28.01   11:00

Zimní Tipsport liga

Semifinále A, Mladá Boleslav
Bohemians Praha 1905
FK Mladá Boleslav
Semifinále B, Mladá Boleslav
So 28.01   13:30

Zimní Tipsport liga

Semifinále B, Mladá Boleslav
FK Pardubice
FK Poprad
So 28.01   15:00

WSM liga

HC Slavia Praha
HS Třebíč
So 28.01   17:00

Tipsport Superliga

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Technology Florbal MB
Skupina D, Frýdek Místek
Čt 26.01   12:45

Zimní Tipsport liga

Skupina D, Frýdek Místek
Podbeskidzie Bielsko Biala
MFK Frýdek-Místek
Skupina B, Mladá Boleslav
St 25.01   11:00

Zimní Tipsport liga

Skupina B, Mladá Boleslav
FK Mladá Boleslav
FK Jablonec
Skupina B, Mladá Boleslav
Ne 22.01   11:00

Zimní Tipsport liga

Skupina B, Mladá Boleslav
FK Varnsdorf
FK Mladá Boleslav
Skupina A, Praha
So 21.01   11:00

Zimní Tipsport liga

Skupina A, Praha
Bohemians Praha 1905
1. FK Příbram
Skupina B, Mladá Boleslav
So 21.01   13:00

Zimní Tipsport liga

Skupina B, Mladá Boleslav
FK Jablonec
FC Slovan Liberec
So 21.01   15:00

WSM liga

HC Slavia Praha
HC Rytíři Kladno
Skupina D, Frýdek-Místek
Pá 20.01   13:00

Zimní Tipsport liga

Skupina D, Frýdek-Místek
FK Poprad
Podbeskidzie Bielsko Biala
Skupina B, Mladá Boleslav
St 18.01   11:00

Zimní Tipsport liga

Skupina B, Mladá Boleslav
FC Slovan Liberec
FK Varnsdorf
Skupina C, Brno
St 18.01   13:00

Zimní Tipsport liga

Skupina C, Brno
FC Zbrojovka Brno
1. SC Znojmo FK
Skupina A, Praha
Út 17.01   13:00

Zimní Tipsport liga

Skupina A, Praha
FC MAS Táborsko
Bohemians Praha 1905
Skupina B, Mladá Boleslav
Ne 15.01   11:00

Zimní Tipsport liga

Skupina B, Mladá Boleslav
FK Mladá Boleslav
FC Slovan Liberec
Skupina A, Praha
So 14.01   11:00

Zimní Tipsport liga

Skupina A, Praha
1. FK Příbram
FC Hradec Králové
So 14.01   15:00

WSM liga

HC Slavia Praha
HC Benátky nad Jizerou
1. turnaj 2. ročníku
Pá 13.01   08:00

TTSTAR 2017

1. turnaj 2. ročníku
1. turnaj 2. ročníku
Čt 12.01   08:00

TTSTAR 2017

1. turnaj 2. ročníku
Skupina B, Mladá Boleslav
St 11.01   11:00

Zimní Tipsport liga

Skupina B, Mladá Boleslav
FK Jablonec
FK Varnsdorf
Skupina A, Praha
Út 10.01   11:00

Zimní Tipsport liga

Skupina A, Praha
1. FK Příbram
FC MAS Táborsko
Výjezdní utkání Plzeň, hala Lokomotiva
Ne 08.01   18:00

Tipsport Superliga

Výjezdní utkání Plzeň, hala Lokomotiva
Tatran Teka Střešovice
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Skupina A, Praha
So 07.01   11:00

Zimní Tipsport liga

Skupina A, Praha
Bohemians Praha 1905
FC Hradec Králové
St 04.01   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
HC ZUBR Přerov
Finálový turnaj 1. ročníku.
Pá 30.12   08:00

TTSTAR 2016

Finálový turnaj 1. ročníku.
Finálový turnaj 1. ročníku.
Čt 29.12   08:00

TTSTAR 2016

Finálový turnaj 1. ročníku.
St 28.12   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
HC Frýdek-Místek
Hala Podvinný mlýn
Út 20.12   10:00

Tipsport Superliga

Hala Podvinný mlýn
FbŠ Bohemians Praha
Technology Florbal MB
SH Eden
St 14.12   18:00

WSM liga

SH Eden
HC Slavia Praha
HC Most
24. turnaj 1. ročníku
Pá 09.12   08:00

TTSTAR 2016

24. turnaj 1. ročníku
24. turnaj 1. ročníku
Čt 08.12   08:00

TTSTAR 2016

24. turnaj 1. ročníku
SH Eden
St 07.12   18:00

WSM liga

SH Eden
HC Slavia Praha
HC Dukla Jihlava
Po 05.12   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
HC Stadion Litoměřice
23 turnaj 1. ročníku
Pá 02.12   08:00

TTSTAR 2016

23 turnaj 1. ročníku
23. turnaj 1. ročníku
Čt 01.12   08:00

TTSTAR 2016

23. turnaj 1. ročníku
St 30.11   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
HC AZ Havířov
Utkání florbalových reprezentací.
Hala Chemnitz.
So 26.11   18:00

Mezinárodní přátelské utkání

Utkání florbalových reprezentací.
Hala Chemnitz.
Germany
Czech Republic
22. turnaj 1. ročníku
Pá 25.11   08:00

TTSTAR 2016

22. turnaj 1. ročníku
22. turnaj 1. ročníku
Čt 24.11   08:00

TTSTAR 2016

22. turnaj 1. ročníku
St 23.11   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
ČEZ Motor České Budějovice
Dohrávka 4. kola
Út 22.11   16:45

Tipsport Superliga

Dohrávka 4. kola
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Tatran Teka Střešovice
Výjezdní zápas, hala Hodonín
Ne 20.11   18:00

Tipsport Superliga

Výjezdní zápas, hala Hodonín
itelligence Bulldogs Brno
Hu-Fa Panthers Otrokovice
So 19.11   15:00

WSM liga

HC Slavia Praha
LHK Jestřábi Prostějov
So 19.11   17:00

Tipsport Superliga

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
1. SC TEMPISH Vítkovice
Po 14.11   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
Slovan Ústí nad Labem
21. turnaj 1. ročníku
Pá 11.11   08:00

TTSTAR 2016

21. turnaj 1. ročníku
21. turnaj 1. ročníku
Čt 10.11   08:00

TTSTAR 2016

21. turnaj 1. ročníku
St 09.11   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
SK Kadaň
Hala Podvinný mlýn
St 09.11   19:00

Tipsport Superliga

Hala Podvinný mlýn
ACEMA Sparta Praha
Tatran Teka Střešovice
St 02.11   18:00

WSM liga

HC Slavia Praha
HS Třebíč
20. turnaj 1. ročníku
Pá 28.10   08:00

TTSTAR 2016

20. turnaj 1. ročníku
Pá 28.10   20:00

Tipsport Superliga

itelligence Bulldogs Brno
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
20. turnaj 1. ročníku
Čt 27.10   08:00

TTSTAR 2016

20. turnaj 1. ročníku
Opakované utkání 1. kola
Út 25.10   19:30

Tipsport Superliga

Opakované utkání 1. kola
FbŠ Bohemians Praha
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
19. turnaj 1. ročníku
Pá 21.10   08:00

TTSTAR 2016

19. turnaj 1. ročníku
19. turnaj 1. ročníku
Čt 20.10   08:00

TTSTAR 2016

19. turnaj 1. ročníku
So 15.10   19:00

Tipsport Superliga

Technology Florbal MB
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
18. turnaj 1. ročníku
Pá 07.10   08:00

TTSTAR 2016

18. turnaj 1. ročníku
Produkce domácího týmu
Pá 07.10   20:30

Chance futsalová liga

Produkce domácího týmu
FC Benago Zruč nad Sázavou
FC Tango Hodonín
 
18. turnaj 1. ročníku
Čt 06.10   08:00

TTSTAR 2016

18. turnaj 1. ročníku
SH Eden, Praha
Čt 06.10   18:00

WSM liga

SH Eden, Praha
HC Slavia Praha
HC ZUBR Přerov
SH Eden, Praha
So 01.10   17:30

WSM liga

SH Eden, Praha
HC Slavia Praha
HC Frýdek-Místek
St 28.09   18:00

Tipsport Superliga

1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
9. kolo WSM ligy ledního hokeje
Po 26.09   18:00

WSM liga

9. kolo WSM ligy ledního hokeje
HC Slavia Praha
HC Most
Výjezdní utkání MSH Jičín
So 24.09   19:30

Tipsport Superliga

Výjezdní utkání MSH Jičín
Technology Florbal MB
Sokol Pardubice
7. kolo WSM ligy ledního hokeje
St 21.09   18:00

WSM liga

7. kolo WSM ligy ledního hokeje
HC Slavia Praha
HC Dukla Jihlava
CEVRO INSTITUTE OPEN AIR 2016
So 17.09   12:00

Florbalová Extraliga žen

CEVRO INSTITUTE OPEN AIR 2016
FbŠ Bohemians Praha
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
CEVRO INSTITUTE OPEN AIR 2016
So 17.09   15:00

Tipsport Superliga

CEVRO INSTITUTE OPEN AIR 2016
FbŠ Bohemians Praha
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
5. kolo WSM ligy ledního hokeje
So 17.09   17:30

WSM liga

5. kolo WSM ligy ledního hokeje
HC Slavia Praha
HC Stadion Litoměřice
17. turnaj 1. ročníku
Pá 16.09   08:00

TTSTAR 2016

17. turnaj 1. ročníku
17. turnaj 1. ročníku
Čt 15.09   08:00

TTSTAR 2016

17. turnaj 1. ročníku
3. kolo WSM ligy ledního hokeje
Po 12.09   18:00

WSM liga

3. kolo WSM ligy ledního hokeje
HC Slavia Praha
HC AZ Havířov
16. turnaj 1. ročníku
Pá 09.09   08:00

TTSTAR 2016

16. turnaj 1. ročníku
1. kolo Chance futsalové ligy
Pá 09.09   20:00

Chance futsalová liga

1. kolo Chance futsalové ligy
Rádio Krokodýl Helas Brno
SK Interobal Plzeň
1. kolo nového ročníku Chance futsalové ligy z haly v Edenu.
Pá 09.09   20:00

Chance futsalová liga

1. kolo nového ročníku Chance futsalové ligy z haly v Edenu.
SK Slavia Praha
Mados Hradec Králové
16. turnaj 1. ročníku
Čt 08.09   08:00

TTSTAR 2016

16. turnaj 1. ročníku
 
1. kolo WSM ligy ledního hokeje
St 07.09   18:00

WSM liga

1. kolo WSM ligy ledního hokeje
HC Slavia Praha
ČEZ Motor České Budějovice
 
15. turnaj 1. ročníku
Pá 26.08   08:00

TTSTAR 2016

15. turnaj 1. ročníku
15. turnaj 1. ročníku
Čt 25.08   08:00

TTSTAR 2016

15. turnaj 1. ročníku
14. turnaj 1. ročníku
Pá 19.08   08:00

TTSTAR 2016

14. turnaj 1. ročníku
14. turnaj 1. ročníku
Čt 18.08   08:00

TTSTAR 2016

14. turnaj 1. ročníku
 
13. turnaj 1. ročníku
Pá 12.08   08:00

TTSTAR 2016

13. turnaj 1. ročníku
13. turnaj 1. ročníku
Čt 11.08   08:00

TTSTAR 2016

13. turnaj 1. ročníku
Finále tenisového turnaje žen s dotací 25.000 USD, Plzeň.
Ne 07.08   13:00

Tennis Arena Cup

Finále tenisového turnaje žen s dotací 25.000 USD, Plzeň.
Semifinále tenisového turnaje žen s dotací 25.000 USD, Plzeň.
So 06.08   12:00

Tennis Arena Cup

Semifinále tenisového turnaje žen s dotací 25.000 USD, Plzeň.
12. turnaj 1. ročníku
Pá 05.08   08:00

TTSTAR 2016

12. turnaj 1. ročníku
Čtvrtfinále tenisového turnaje žen s dotací 25.000 USD, Plzeň.
Pá 05.08   12:00

Tennis Arena Cup

Čtvrtfinále tenisového turnaje žen s dotací 25.000 USD, Plzeň.
12. turnaj 1. ročníku
Čt 04.08   08:00

TTSTAR 2016

12. turnaj 1. ročníku
Tenisový turnaj s dotací 25.000 USD, Plzeň.
Čt 04.08   10:30

Tennis Arena Cup

Tenisový turnaj s dotací 25.000 USD, Plzeň.
Tenisový turnaj žen s dotací 25.000 USD, Plzeň.
St 03.08   10:30

Tennis Arena Cup

Tenisový turnaj žen s dotací 25.000 USD, Plzeň.
Tenisový turnaj žen s dotací 25.000 USD, Plzeň.
Út 02.08   10:00

Tennis Arena Cup

Tenisový turnaj žen s dotací 25.000 USD, Plzeň.
11. turnaj 1. ročníku
Pá 29.07   08:00

TTSTAR 2016

11. turnaj 1. ročníku
11. turnaj 1. ročníku
Čt 28.07   08:00

TTSTAR 2016

11. turnaj 1. ročníku
Tenisový ITF turnaj žen v Olomouci s dotací USD50.000,-.
Finále dvouhry žen
Ne 17.07   13:00

ITS Cup 2016

Tenisový ITF turnaj žen v Olomouci s dotací USD50.000,-.
Finále dvouhry žen
Tenisový ITF turnaj žen v Olomouci s dotací USD50.000,-
Semifinále dvouhry žen
So 16.07   12:00

ITS Cup 2016

Tenisový ITF turnaj žen v Olomouci s dotací USD50.000,-
Semifinále dvouhry žen
Tenisový ITF turnaj žen v Olomouci s dotací USD50.000,-
Pá 15.07   11:00

ITS Cup 2016

Tenisový ITF turnaj žen v Olomouci s dotací USD50.000,-
Tenisový ITF turnaj žen v Olomouci s dotací USD50.000,-
Čt 14.07   11:00

ITS Cup 2016

Tenisový ITF turnaj žen v Olomouci s dotací USD50.000,-
Tenisový ITF turnaj žen v Olomouci s dotací USD50.000,-
St 13.07   11:00

ITS Cup 2016

Tenisový ITF turnaj žen v Olomouci s dotací USD50.000,-
Tenisový ITF turnaj žen v Olomouci s dotací USD50.000,-
Út 12.07   10:00

ITS Cup 2016

Tenisový ITF turnaj žen v Olomouci s dotací USD50.000,-
2. ročník turnaje ITF Future s dotací USD25.000,-
finále dvouhry mužů
So 02.07   13:00

Rieter Open 2016

2. ročník turnaje ITF Future s dotací USD25.000,-
finále dvouhry mužů
2. ročník turnaje ITF Future s dotací USD25.000,-
semifinále
Pá 01.07   11:00

Rieter Open 2016

2. ročník turnaje ITF Future s dotací USD25.000,-
semifinále
2. ročník turnaje ITF Future s dotací USD25.000,-
čtvrtfinále
Čt 30.06   10:30

Rieter Open 2016

2. ročník turnaje ITF Future s dotací USD25.000,-
čtvrtfinále
2. ročník turnaje ITF Future s dotací USD25.000,-
2. kolo
St 29.06   10:00

Rieter Open 2016

2. ročník turnaje ITF Future s dotací USD25.000,-
2. kolo
2. ročník turnaje ITF Future s dotací USD25.000,-
1. kolo
Út 28.06   10:00

Rieter Open 2016

2. ročník turnaje ITF Future s dotací USD25.000,-
1. kolo
2. ročník turnaje ITF Future s dotací USD25.000,-
1. kolo
Po 27.06   10:00

Rieter Open 2016

2. ročník turnaje ITF Future s dotací USD25.000,-
1. kolo
10. turnaj 1. ročníku
Pá 03.06   08:00

TTSTAR 2016

10. turnaj 1. ročníku
10. turnaj 1. ročníku
Čt 02.06   08:00

TTSTAR 2016

10. turnaj 1. ročníku
2. zápas finálové série play off
Pá 27.05   20:05

Chance futsalová liga

2. zápas finálové série play off
FC Benago Zruč nad Sázavou
FK ERA-PACK Chrudim
1. zápas finálové série play off
Út 17.05   17:00

Chance futsalová liga

1. zápas finálové série play off
FK ERA-PACK Chrudim
FC Benago Zruč nad Sázavou
9. turnaj 1. ročníku
Pá 13.05   08:00

TTSTAR 2016

9. turnaj 1. ročníku
3. zápas semifinálové série play off
Pá 13.05   20:30

Chance futsalová liga

3. zápas semifinálové série play off
FC Benago Zruč nad Sázavou
SK Slavia Praha
9. turnaj 1. ročníku
Čt 12.05   08:00

TTSTAR 2016

9. turnaj 1. ročníku
3. zápas semifinálové série play off
Čt 12.05   19:00

Chance futsalová liga

3. zápas semifinálové série play off
FK ERA-PACK Chrudim
FC Nejzbach Vysoké Mýto
2. zápas semifinálové série play off
Út 10.05   19:00

Chance futsalová liga

2. zápas semifinálové série play off
FC Nejzbach Vysoké Mýto
FK ERA-PACK Chrudim
2. zápas semifinálové série play off
Út 10.05   20:00

Chance futsalová liga

2. zápas semifinálové série play off
SK Slavia Praha
FC Benago Zruč nad Sázavou
8. turnaj 1. ročníku
Pá 06.05   08:00

TTSTAR 2016

8. turnaj 1. ročníku
1. zápas semifinálové série play off
Pá 06.05   20:30

Chance futsalová liga

1. zápas semifinálové série play off
FC Benago Zruč nad Sázavou
SK Slavia Praha
8. turnaj 1. ročníku
Čt 05.05   08:00

TTSTAR 2016

8. turnaj 1. ročníku
5. rozhodující utkání čtvrtfinálové série play off
Pá 29.04   20:00

Chance futsalová liga

5. rozhodující utkání čtvrtfinálové série play off
FC Nejzbach Vysoké Mýto
AC Sparta Praha
4. zápas čtvrtfinálové série
Út 26.04   20:00

Chance futsalová liga

4. zápas čtvrtfinálové série
AC Sparta Praha
FC Nejzbach Vysoké Mýto
3. utkání čtvrtfinálové série play off.
Po 25.04   20:00

Chance futsalová liga

3. utkání čtvrtfinálové série play off.
SK Slavia Praha
SK Interobal Plzeň
2. utkání čtvrtfinálové série play off.
Pá 22.04   20:00

Chance futsalová liga

2. utkání čtvrtfinálové série play off.
SK Interobal Plzeň
SK Slavia Praha
3. zápas série play off. Zápas plně v produkci domácího týmu.
Pá 22.04   20:30

Chance futsalová liga

3. zápas série play off. Zápas plně v produkci domácího týmu.
FC Benago Zruč nad Sázavou
FC Rádio Krokodýl Brno
2. utkání čtvrtfinálové série play off.
St 20.04   19:00

Chance futsalová liga

2. utkání čtvrtfinálové série play off.
FC Rádio Krokodýl Brno
FC Benago Zruč nad Sázavou
2. utkání čtvrtfinálové série play off.
Út 19.04   20:00

Chance futsalová liga

2. utkání čtvrtfinálové série play off.
AC Sparta Praha
FC Nejzbach Vysoké Mýto
7. kolo 1. ročníku
Pá 15.04   08:00

TTSTAR 2016

7. kolo 1. ročníku
Exhibiční utkání mezi vítězy futsalových 2. lig západ a východ.
Pá 15.04   17:30

Exhibiční utkání vítězů 2. lig

Exhibiční utkání mezi vítězy futsalových 2. lig západ a východ.
AC Gamaspol Jeseník
1. zápas série play off. Zápas plně v produkci domácího týmu.
Pá 15.04   20:30

Chance futsalová liga

1. zápas série play off. Zápas plně v produkci domácího týmu.
FC Benago Zruč nad Sázavou
FC Rádio Krokodýl Brno
1. utkání čtvrtfinálové série play off.
Pá 15.04   20:45

Chance futsalová liga

1. utkání čtvrtfinálové série play off.
SK Slavia Praha
SK Interobal Plzeň
7. kolo 1. ročníku
Čt 14.04   08:00

TTSTAR 2016

7. kolo 1. ročníku
Tisková konference k zahájení PLAY OFF futsalové ligy.
Út 12.04   11:00

TK KF FAČR

Tisková konference k zahájení PLAY OFF futsalové ligy.
6. utkání semifinálové série
Pá 08.04   19:00

Tipsport Superliga

6. utkání semifinálové série
1. SC TEMPISH Vítkovice
Technology Florbal MB
3. utkání semifinálové série
So 02.04   17:00

Tipsport Superliga

3. utkání semifinálové série
itelligence Bulldogs Brno
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
3. utkání semifinálové série
So 02.04   17:00

Tipsport Superliga

3. utkání semifinálové série
1. SC TEMPISH Vítkovice
Technology Florbal MB
6. turnaj 1. ročníku
Pá 01.04   08:00

TTSTAR 2016

6. turnaj 1. ročníku
22. kolo nejvyšší futsalové soutěže
Pá 01.04   20:00

Chance futsalová liga

22. kolo nejvyšší futsalové soutěže
FC Benago Zruč nad Sázavou
FC Tango Brno
 
22. kolo nejvyšší soutěže
Pá 01.04   20:00

Chance futsalová liga

22. kolo nejvyšší soutěže
FC Nejzbach Vysoké Mýto
AC Sparta Praha
 
6. turnaj 1. ročníku
Čt 31.03   08:00

TTSTAR 2016

6. turnaj 1. ročníku
2. zápas semifinálové série
Po 28.03   18:00

Tipsport Superliga

2. zápas semifinálové série
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
itelligence Bulldogs Brno
2. zápas semifinálové série
Ne 27.03   17:00

Tipsport Superliga

2. zápas semifinálové série
Technology Florbal MB
1. SC TEMPISH Vítkovice
Dohrávka odloženého 13. kola nejvyšší soutěže
Pá 25.03   20:30

Chance futsalová liga

Dohrávka odloženého 13. kola nejvyšší soutěže
FC Benago Zruč nad Sázavou
FK ERA-PACK Chrudim
7. rozhodující zápas čtvrtfinále Tipsport Superligy
Ne 20.03   15:00

Tipsport Superliga

7. rozhodující zápas čtvrtfinále Tipsport Superligy
Tatran Teka Střešovice
1. SC TEMPISH Vítkovice
5. turnaj 1. ročníku
Pá 18.03   08:00

TTSTAR 2016

5. turnaj 1. ročníku
5. turnaj 1. ročníku
Čt 17.03   08:00

TTSTAR 2016

5. turnaj 1. ročníku
6. zápas čtvrtfinále Tipsport Superligy
Čt 17.03   19:00

Tipsport Superliga

6. zápas čtvrtfinále Tipsport Superligy
1. SC TEMPISH Vítkovice
Tatran Teka Střešovice
5. Čtvrtfinálový zápas
Út 15.03   19:00

Tipsport Superliga

5. Čtvrtfinálový zápas
Tatran Teka Střešovice
1. SC TEMPISH Vítkovice
21. kolo nejvyšší soutěže
Pá 11.03   20:00

Chance futsalová liga

21. kolo nejvyšší soutěže
FC Tango Brno
FC Nejzbach Vysoké Mýto
21. kolo nejvyšší futsalové soutěže
Čt 10.03   20:30

Chance futsalová liga

21. kolo nejvyšší futsalové soutěže